Aktualności
Data dodania: 24 listopada 2017

Razem kręcimy film o Muzeum Śląskim!


Najbliższa sobota, 25 listopada, nie będzie w Muzeum Śląskim zwykłym dniem. Zachęcamy do zabawy wszystkich, którzy o naszej instytucji mówią „nasze Muzeum”, są dumni z bogatej historii i unikalnego dziedzictwa regionu, a do tego chcą o tym opowiedzieć mieszkańcom pozostałej części Polski. Wspólnie nakręcimy film, który będzie emitowany w stacjach telewizyjnych i Internecie.

Materiał zostanie stworzony w konwencji selfie, co oznacza, że bohaterem może zostać każdy z naszych gości. Wystarczy przyjść w sobotę do Muzeum, nakręcić siebie, rodzinę lub przyjaciół, a następnie przekazać nam plik z filmem. Dla uczestników przygotowaliśmy liczne upominki, a twórcy wybranych do spotu filmów otrzymają atrakcyjne nagrody.

Na bohaterów i jednocześnie twórców filmów czekamy w godzinach otwarcia Muzeum (10.00–20.00). Stworzone filmy będzie można zostawić na specjalnie przygotowanym stanowisku komputerowym w głównym budynku Muzeum przy ul. Dobrowolskiego 1, obok kas na poziomie -2. Zapewniamy pomoc kreatywną i techniczną. Wystarczy naładować telefony, „spakować” mnóstwo dobrej energii i odwiedzić Muzeum w sobotę 25 listopada.

 

 

 


Kontakt dla mediów:
Dział Promocji Muzeum Śląskiego w Katowicach
Danuta Piękoś-Owczarek
tel. 32 77 99 369, d.piekos@muzeumslaskie.pl
www.muzeumslaskie.pl
Materiały dla mediów>>>

facebook.com/muzeumslaskie
instagram.com/muzeumslaskie
twitter.com/muzeumslaskie
youtube.com/muzeumslaskie