Aktualności
Data dodania: 8 stycznia 2018

Zagłosuj na szlakowe obiekty w plebiscycie "Best for School Travellers in Poland 2017"


Sztolnia Królowa Luiza została nominowana w kategorii "najbardziej interesująca oferta edukacyjna dla uczniów" w plebiscycie „Best For School Travellers in Poland 2017”, mającym na celu wytypowanie najciekawszych i najlepszych miejsc i usług dla wycieczek szkolnych w Polsce. Jednocześnie Muzeum Górnictwa Węglowego zostało nominowane w kategorii "najlepszy obiekt turystyczny w Polsce w obszarze przyroda, technika i nauka". W gronie wyróżnionych znalazło się także Muzeum Śląskie w kategorii "Najlepszy obiekt turystyczny w Polsce w obszarze historia, kultura i sztuka" oraz Kopalnia Srebra w Tarnowskich Górach jako propozycja "najlepszego obiektu turystycznego w Polsce w obszarze przyroda, technika i nauka" oraz "Najbardziej interesujący obiekt historyczny".

 

Best for School Travellers in Poland 2017 to wyróżnienie nadawane w drodze plebiscytu organizowanego wśród czytelników i użytkowników portalu www.podrozezklasa.pl, portalu, który jest przede wszystkim bazą informacji o atrakcjach turystycznych, wydarzeniach kulturalnych i eventach dla młodych podróżników. Korzystają z niego rodzice, nauczyciele i uczniowie poszukujący nowych pomysłów na organizację wycieczki szkolnej.

 

Celem organizowanego plebiscytu jest wskazanie w drodze publicznego głosowania najlepszych i najciekawszych destynacji turystycznych dla wycieczek szkolnych oraz najlepszych usług i produktów z obszaru organizacji turystyki szkolnej.

 

Zwycięzcy plebiscytu wybierani są w publicznym głosowaniu. Swoje głosy można oddać na portalu www.podrozezklasa.pl. Głosowanie trwa do 28. lutego 2018 r.

 

źródło fotografia: https://www.podrozezklasa.pl/

źródlo: https://www.podrozezklasa.pl/ oraz sztolnialuiza.pl