Runmageddon Silesia - biegamy po hałdzie!

Odsłuchaj tekst

Organizatorzy morderczego biegu z przeszkodami zawitają do Zabrza w celu zorganizowania edycji biegu na hałdach kopalnianych KWK Sośnica-Makoszowy. Impreza odbędzie się 27 czerwca 2015 i na zawodników czekać będzie 12 km trasy z ponad 50 przeszkodami, a wszystko w unikalnej industrialnej scenerii.

Partnerem strategicznym wydarzenia jest Kopalnia Guido. 

Tylko u nas 29 marca trening 320 metrów pod ziemią! Zapisy: silesia@runmageddon.pl.

Podobnie jak w pozostałych imprezach Runmageddonu, uczestnicy będą musieli przeskakiwać przez ściany, wspinać się na przeszkody drewniane i linowe, czołgać się pod zasiekami a także brnąć przez błoto i wodę. Celem jest nietypowy, ekstremalny wysiłek ale i dobra zabawa, a wszystko w scenerii industrialnej.

 

Runmageddon promowany jest pod hasłem „Koniec świata... nudnych biegów!" i pozwala zmierzyć się w równorzędnej walce biegaczom, triathlonistom, crossfitowcom czy amatorom sportów walki. Jednak to nie wyczynowi sportowcy stanowią o spektakularności wydarzenia. Większość uczestników Runmageddonu to poszukiwacze mocnych wrażeń, niekoniecznie związani ze sportem, bardziej chcący przeżyć coś wyjątkowego.

Więcej informacji o wydarzeniu i zapisy są dostępne na stronie www.runmageddon.pl


O Runmageddon (www.runmageddon.pl)

Runmageddon to kolejny cykl imprez działającego od 2005 roku Stowarzyszenia OTK Rzeźnik znanego z organizacji m.in. Biegu Rzeźnika - górskiego ultramaratonu na dystansie 80km oraz Maratonu Bieszczadzkiego.


Runmageddon zwiastuje koniec ery nudnych biegów ulicznych oferując jego uczestnikom ekstremalne wrażenia. To wydarzenie nastawione na dobrą zabawę, do której pretekstem jest wysiłek fizyczny i rywalizacja o miano najtwardszego zawodnika. Uczestnik prąc naprzód niejednokrotnie będzie musiał wspinać się, czołgać, brnąć w błocie, skakać, a także zmierzyć się z wodą oraz ogniem.

Tym razem Runmagedddon w wersji Classic (12km / 50+ przeszkód) zabiera Was na tereny kopalni KWK Sośnica-Makoszowy! Hałdy kopalniane oraz ponad 50 przeszkód gwarantują niezapomniane wrażenia, które będzie wspominać do końca życia!

Czy są odważni???

Termin: Sobota, 27.06.2015 r

Przewidujemy co najmniej 10 serii, start pierwszej o 9.00, a następne wyruszają co pół godziny..
Miejsce: Hałdy kopalniane KWK Sośnica-Makoszowy


Zapisy, więcej informacji i cennik na stronie www.runmageddon.pl.

Partnerzy wydarzenia:

 

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  3
Kategoria: 
Wydarzenia

Data wydarzenia: 
07:00 - 12:00 27/06/2015
Kontakt:
Strona internetowa: www.runmageddon.pl