"Województwo śląskie - region z pozytywną energią" - w informatorze Subaru Import Polska sp. z o.o.

Data publikacji:
09 Kwiecień 2018
Odsłuchaj tekst

     Zlot Plejad to już piętnasta edycja corocznej imprezy organizowanej przez firmę Subaru Import Polska sp. z o.o. Spotkanie ma na celu integrację klientów oraz miłośników marki a także zapoznanie ich z ciekawymi zakątkami naszego kraju. Wydarzenie ma charakter rodzinny a na każdym kroku czuć atmosferę przyjaźni i braterstwa. Całość polega na dwudniowych zawodach samochodowych z licznymi elementami zwiedzania regionu (zabytki, muzea, przyroda) oraz zadań dodatkowych często wymagających niebywałej zwinności czy inwencji twórczej. Zwieńczeniem Zlotu jest koncert oraz biesiada do białego rana.


Więcej informacji o poprzednich zlotach odnaleźć można na stronie: whttps://zlot.subaru.pl/ oraz https://zlot.subaru.pl/zlot2017/

Termin: 31 maja – 3 czerwca 2018
Miejsce: Baza Zlotu - Hotel Villa Verde Zawiercie

     Subaru Import Polska sp. z o.o. to jedyny importer samochodów Subaru w Polsce. Firma od lat prowadzi unikatowe w skali kraju działania mające na celu integrację rodziny klientów Subaru takie jak właśnie Zlot Plejad, Klub Subaru czy forum.subaru.pl. Jednym z filarów działań prowadzonych przez firmę jest nacisk na wprowadzanie programów i idei mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Można tutaj wymienić takie programy jak Program Bezpieczny Kierowca, Szkoła Jazdy Subaru, Akcja Zima, Akcja Siemanko.

      W najnowszym informatorze będzie można zapoznać się z walorami województwa śląskiego (Szlak Zabytków Techniki, Szlak Orlich Gniazd, Szlak Kulinarny "Śląskie Smaki").

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  20
Pogoda
Katowice