Zabytki Techniki za pół ceny

Data publikacji:
18 Listopad 2019
Odsłuchaj tekst

Aż 11 obiektów Szlaku Zabytków Techniki bierze udział w akcji Polska zobacz więcej - Weekend za pół ceny. Od 22 do 24 listopada będzie je można zwiedzić i wydać znacznie mniej.

Lubisz weekendowe wyjazdy? Kto nie lubi? Już w najbliższych dniach będzie tez okazja, by na rodzinnym wypadzie trochę zaoszczędzić. Do Weekendu za pół ceny przyłączyło się aż 11 obiektów Szlaku Zabytków Techniki. Od 22 do 24 listopada 2019 r. oprócz naszych najlepszych industrialnych zabytków będzie można skorzystać z oferty z setek atrakcji turystycznych w wyjątkowych cenach. Akcja jest dla każdego, wystarczy zarezerwować ofertę. Ich pełnę listę znajdziecie na stronie https://polskazobaczwiecej.pl/

Dla branży to świetna okazja do promocji swoich ofert, również poza głównym sezonem turystycznym. Ogólnopolska kampania promocyjna, zwiększenie liczby gości i reklama własnych usług – to efekty, obok których nie można przejść obojętnie. Zadowolenie partnerów i wrażenia turystów z sześciu dotychczasowych edycji są tego najlepszym dowodem - czytamy na oficjalnej stronie organizatora Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej.

W tym roku w akcji bierze udział Koplania Guido, Sztolnia Królowa Luiza, Szyb Maciej, Muzeum Historii Koleii, Muzeum Górnictwa Rud Żelaza - Muzeum Częstochowskie, Stary Młyn - Muzeum Rzemiosł Dawnych, Muzeum Śląskie, Galeria Sztuki Współczesnej "Elektrownia", Stara Fabryka - Oddział Muzeum Historycznego w Bielsku-Białej, Muzeum Prasy Śląskiej.

Wybierz interesujący Cię obiekt i sprawdź ofertę w ramach akcji Weekend za pół ceny.

 

Muzeum Prasy Śląskiej

 

 

 

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  10
Pogoda
Katowice