Konferencja Silesia Go - Śląskie z pomysłem już 16 listopada w Katowicach!

Autor:
rafal
Data publikacji:
17 Październik 2013
Odsłuchaj tekst
Czym żyje województwo śląskie i ile naprawdę w nim pozytywnej energii? Jaka jest siła łączenia przemysłu z kulturą i czym stoi śląski dizajn? Odpowiedzi na te i inne pytania już 16 listopada w Regionalnej Izbie Gospodarczej podczas konferencji „Silesia Go – Śląskie z pomysłem”. To pierwsza edycja wydarzenia, którego celem jest prezentacja potencjału regionu wśród studentów, absolwentów śląskich uczelni i mieszkańców województwa.
Projekt Silesia go. Śląskie z pomysłem to konferencja stanowiąca platformę prezentacji pomysłów i realizacji związanych z promocją i atrakcyjnością województwa śląskiego, wzmacniających jego wizerunek w kraju i za granicą. Prezentacja doświadczeń licznie zaproszonych gości z różnych środowisk ma pokazać rosnący potencjał województwa śląskiego w trzech blokach tematycznych:
 • Z kulturą w miasto,
 • Turystyka na poziomie,
 • Architektura krajobrazu miejskiego.
Wśród zaproszonych gości są przedstawiciele instytucji i jednostek, których działalność przyczynia się do promocji oraz zwiększenia oferty regionu dla potencjalnych turystów w różnych dziedzinach.
Wśród gości zaproszonych do udziału w konferencji znaleźli się m.in.
 • Katarzyna Furmaniuk – Zastępca Dyrektora ds. Rozwoju, Śląski Teatr Tańca w Bytomiu
 • Szymon Sikorski – Prezes Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, specjalista ds. komunikacji i strategii w Agencji PR Publicon
 • Karolina Jakoweńko – Local Heroes, Fundacja Brama Cukermanna
 • Adam Hajduga - Zastępca Dyrektora Wydziału Promocji i Współpracy Międzynarodowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego
 • Agnieszka Sikorska - Dyrektor Biura Śląskiej Organizacji Turystycznej w Katowicach
 • Waldemar Bojarun - Naczelnik Wydziału Promocji, Urząd Miasta w Katowicach
 • Marek Szczerbowski - Dyrektor WOKiS Stadion Śląski
 • Rafał Kincer - Prezes Armada Development S.A, Bytom
 • Oskar Grąbczewski - Wiceprezes Instytutu Współczesnego Miasta, OVO Grąbczewscy Architekci
Konferencja przeznaczona jest dla studentów, absolwentów śląskich uczelni oraz mieszkańców regionu zainteresowanych tematyką promocji miast i regionów.

Sponsorami wydarzenia są: księgarnia internetowa onepress.pl (dzięki której każdy uczestnik wydarzenia będzie miał szansę zdobycia atrakcyjnych książek o tematyce marketingowej) oraz Centrum Rozwoju Osobistego Kreacja z Katowic (do zdobycia będą karnety na zajęcia fitness).

Udział w konferencji jest bezpłatny. Ilość miejsc organiczona. Zapisy przyjmowane są do 15 listopada do godziny 15.00 za pośrednictwem emaila projektyfm@rig.katowice.pl . W tytule maila należy wpisać Silesia Go, w treści swoje dane, status (student, absolwent, mieszkaniec Katowic etc) oraz telefon i adres email.
Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem: www.slaskiezpomyslem.com.pl.

Organizatorem konferencji jest Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.
Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  2
Pogoda
Katowice