Szlak Zabytków Techniki z nagrodą!

Autor:
rafal
Data publikacji:
17 Październik 2013
Odsłuchaj tekst
Kolejny majowy weekend za nami! Tym razem województwo śląskie promowało swoją bogatą ofertę podczas 12. Międzynarodowych Targów Turystyki w Opolu.
Zaprezentowany na targach markowy produkt województwa śląskiego Szlak Zabytków Techniki został uhonorowany przez organizatorów targów nagrodą główną za oryginalny produkt.

Międzynarodowe Targi Turystyki trwały już od piątku, 18 maja. Na opolskim Rynku wśród wystawców z kraju i zagranicy zaprezentowało się również śląskie. Stanowisko województwa śląskiego spotkało się z dużym zainteresowaniem mieszkańców miasta odwiedzających targi. Materiały cieszące się największym powodzeniem to folder Szlaku Zabytków Techniki, wydawnictwo Śląskie Smaki z przepisami kuchni regionalnej oraz przewodnik Śląskie z dzieckiem i informator z mapami po regionie. Oprócz Śląskiej Organizacji Turystycznej region promowali również przedstawiciele Związku Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego z siedzibą w Rybniku, Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Gmin Cysterskich, Zamku Piastowskiego w Raciborzu oraz Stowarzyszenia Rozwoju i Współpracy Regionalnej "Olza" z Cieszyna.

Nie tylko odwiedzający docenili województwo śląskie. Organizatorzy 12. edycji opolskich targów przyznali województwu śląskiemu nagrodę główną za oryginalny produkt - Szlak Zabytków Techniki. To kolejne uhonorowanie markowego produktu regionalnego, którego święto - Industriada - już 30 czerwca. Serdecznie zapraszamy!


Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  2
Pogoda
Katowice