Zamki w Mirowie i Bobolicach oraz Radiostacja Gliwicka w konkursie na 7 Nowych Cudów Polski!

Autor:
rafal
Data publikacji:
17 Październik 2013
Odsłuchaj tekst
Miesięcznik National Geographic Traveler już po raz drugi organizuje plebiscyt na 7. nowych cudów Polski. W gronie nominowanych do tytułu znalazły się Zamki w Mirowie i Bobolicach oraz Radiostacja Gliwicka.


Zeszłoroczna, pierwsza edycja konkursu miała na celu odkrycie na nowo zapomnianych zabytków, docenienie polskiej przyrody i dotarcie do najciekawszych, wciąż nie wystarczająco poznanych zakątków kraju. Jednorazowa akcja przerodziła się w kontynuację plebiscytu. W tegorocznej edycji plebiscytu nominowanych zostało 32 atrakcji z całej Polski. Reprezentantami województwa śląskiego zostali:
- Zamki w Mirowie i Bobolicach
- Radiostacja Gliwicka

Głosowanie trwa do 24 września za pomocą SMS-ów. Ci, którzy przy okazji chcą zdobyć atrakcyjne nagrody - tablet, aparat cyfrowy lub zegarek, powinni napisać uzasadnienie wyboru. Wszyscy, którzy wezmą udział w głosowaniu, otrzymają unikatowy Przewodnik po 7 nowych cudach Polski zawierający opisy ubiegłorocznych zwycięzców plebiscytu.

Szczegóły plebiscytu, regulamin oraz pełna lista kandydatur wraz z kodami smsowymi dostępne są na stronie www.7cudow.national-geographic.pl

Zapraszamy do oddawania głosów na nominowanych z naszego regionu!
Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  0
Pogoda
Katowice