Ferie z Akademią Małego Odlewnika

Autor:
rafal
Data publikacji:
17 Październik 2013
Odsłuchaj tekst
Muzeum w Gliwicach - Oddział Odlewnictwa Artystycznego zaprasza grupy szkolne, dzieci w wieku przedszkolnym i rodziców z dziećmi na bezpłatne zajęcia, podczas których poznać będzie można zwierzęta epoki lodowcowej, krótką historię kartki walentynkowej, dawne zabawy i zabawki naszych dziadków i pradziadków, wykonać tekturowego konika i dowiedzieć się, jak rycerze podbijali na turniejach serca dam oraz czym kiedyś straszono dzieci!
Zajęcia w tygodniu trwają od 45 do 60 min, a maksymalna liczba uczestników to 30 osób – uczestniczyć w nich mogą nie tylko grupy szkolne, ale również osoby indywidualne – rodzice z dziećmi. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o uprzednią rezerwację pod numerem telefonu: 32 335 44 03.

Oddział Odlewnictwa Artystycznego

19 – 22 lutego, godz. 10.00, 12.00 – Ferie z Akademią Małego Odlewnika – warsztaty, podczas których uczestnicy z gipsu szybkoschnącego będą mogli wykonać i ozdobić nie tylko repliki eksponatów znajdujących się na wystawie – plakiety, gemmy, miniaturowe figury czuwającego lwa, ale także odlewy karnawałowych masek oraz wziąć udział w grze „Poszukiwacze żeliwnych skarbów”. Zajęcia dla uczniów wszystkich poziomów edukacyjnych.

Zachęcamy do obejrzenia jak fantastycznie dzieci spędzają czas podczas warsztatów w Oddziale Odlewnictwa Artystycznego - fotorelacja Marcina Fengera www.probeta.pl
Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  0
Pogoda
Katowice