Konkurs podczas INDUSTRIADY 2013

Autor:
rafal
Data publikacji:
17 Październik 2013
Odsłuchaj tekst
Tegoroczny konkurs – Zagadkowy Szlak przeznaczony jest dla wszystkich użytkowników telefonów komórkowych z dostępem do internetu.
Aby wziąć udział w konkursie, 8 czerwca odwiedź przynajmniej dwa obiekty na Szlaku Zabytków Techniki lub obiekty zaprzyjaźnione, uczestniczące w tegorocznej INDUSTRIADZIE.
Na miejscu odnajdź plakat konkursowy i zeskanuj kod QR, który przeniesie Cię do aplikacji Zagadkowy Szlak. Otrzymasz pytanie dotyczące obiektu, w którym aktualnie przebywasz. Po udzieleniu poprawnej odpowiedzi, podaj swój adres e-mail, na który zostanie wysłana niespodzianka. Następnie udaj się do drugiego obiektu (aplikacja podpowie Ci najbliższy), zeskanuj kod i odpowiedz na kolejne pytanie. Po udzieleniu poprawnych odpowiedzi na dwa pytania, podaj swój numer telefonu. Zadzwonimy, gdy wygrasz jedną z nagród. Jeśli odpowiesz źle, masz jeszcze jedną próbę. Po dwóch niepoprawnych odpowiedziach, możesz rozpocząć grę w innym obiekcie.
Nagrodami głównymi w konkursie są lapotop oraz dwa tablety.
Pytania konkursowe, to pytania testowe – do każdego z nich są trzy odpowiedzi, z których tylko jedna jest poprawna. Odpowiedzi na pytania znajdziesz w obiektach. Czasem będą ukryte w ekspozycji, czasem w słowach przewodnika.
Ogłoszenie wyników konkursu 15 czerwca 2013 r. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie www oraz na Facebookowym profilu INDUSTRIADY.

Lista obiektów biorących udział w konkursie.
Regulamin konkursu:

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  3
Pogoda
Katowice