Rusza kolejna edycja programu rabatowego Szlaku Zabytków Techniki

Data publikacji:
13 Grudzień 2017
Odsłuchaj tekst

Od początku grudnia tego roku mamy kolejny argument, aby poznawać przemysłową historię województwa śląskiego i podróżować najlepszym szlakiem turystyki industrialnej w Polsce.

- Po raz trzeci rusza program rabatowy Szlaku Zabytków Techniki. W tej edycji oprócz Gwiazd Techniki w akcji zniżkowej wezmą udział dwa dodatkowe obiekty – Sztolnia Królowa Luiza w Zabrzu oraz Muzeum Dawnych Rzemiosł – Stary Młyn w Żarkach. Kto odwiedzi jeden z obiektów objętych programem rabatowym, ten może otrzymać 20% zniżki przy zakupie biletu w kolejnym z nich. To znakomita okazja, aby odkryć wyjątkowe dziedzictwo będące powodem naszej dumy – informuje
dr arch. inż. Henryk Mercik, członek zarządu Województwa Śląskiego.
Kopalnia GUIDO i Sztolnia Królowa Luiza w Zabrzu, Muzeum Tyskich Browarów Książęcych, Zabytkowa Kopalnia Srebra w Tarnowskich Górach, Muzeum Browaru Żywiec oraz Muzeum Starych Rzemiosł – Stary Młyn w Żarkach te obiekty Szlaku zwiedzimy do końca kwietnia 2018 r. po okazyjnej cenie.
Program rabatowy jest skierowany do wszystkich osób indywidualnych i grup zorganizowanych. Aby skorzystać z rabatu należy zostawić sobie dowód zakupu (paragon lub fakturę) albo datowany bilet wstępu w obiekcie biorącym udział w programie.
Przykładowo dzięki tej promocji grupa pięciu znajomych chcących w weekend odbyć Podziemną podróż w czasie w Sztolni Królowa Luiza może zaoszczędzić 49 zł, czyli jedna osoba wchodzi za darmo! Czteroosobowa rodzina wybierająca się na wycieczkę do Muzeum Starych Rzemiosł – Stary Młyn
w Żarkach wyda ok. 30 zł mniej z domowego budżetu. Tyle samo zostanie w portfelu paczki znajomych, którzy w piątkę przyjadą do Muzeum Browaru Żywiec. Na ekstra degustację zaoszczędzą też zwiedzający Muzeum Tyskich Browarów Książęcych. Trzeba pamiętać, że w przypadku obu browarów program dotyczy wyłącznie osób pełnoletnich.
Odwiedzając obiekty, które biorą udział w akcji zniżkowej, możemy mieć pewność, że oferują one najwyższą jakość i różnorodność usług, przy jednoczesnej unikatowej wartości merytorycznej. Można w nich poznać, dotknąć, a nawet posmakować przemysłowej historii regionu. To miejsca, które po prostu trzeba odwiedzić.
Akcja ruszyła 1 grudnia i potrwa do 30 kwietnia 2018 roku. Więcej informacji: Regulamin programu rabatowego.

 

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  11
Pogoda
Katowice