Sezon rabatowy na Szlaku Zabytków Techniki!
Po raz czwarty rusza program rabatowy Szlaku Zabytków Techniki. Od jesieni do wiosny przemysłowe historie województwa śląskiego można odkrywać z 20% zniżką.

Zasady uczestnictwa pozostały niezmienne. Kto odwiedzi jeden z obiektów objęty programem, ten może otrzymać 20% zniżki przy zakupie biletu w kolejnym z nich. Poznawać industrialne dziedzictwo regionu i oszczędzać będzie można aż przez 6 miesięcy. Bilety wstępu do obiektów będą dostępne po okazyjnej cenie do końca kwietnia 2019 r.

W tegorocznej edycji programu rabatowego Szlaku Zabytków Techniki uczestniczy aż 9 obiektów:

Zabytkowa Kopalnia Srebra w Tarnowskich Górach - obiekt światowego dziedzictwa UNESCO 

Kopalnia Guido w Zabrzu

Muzeum Tyskich Browarów Książęcych

Muzeum Browaru Żywiec

Muzeum Śląskie w Katowicach

Kompleks Sztolnia Królowa Luiza w Zabrzu

Szyb Maciej w Zabrzu

Muzeum Hutnictwa Cynku – Walcownia w Katowicach

Stary Młyn - Muzeum Rzemiosł Dawnych w Żarkach

 


Program rabatowy jest skierowany do wszystkich osób indywidualnych i grup zorganizowanych. Aby skorzystać z rabatu należy zachować dowód zakupu (paragon lub fakturę) albo datowany bilet wstępu w obiekcie biorącym udział w programie.
Przykładowo dzięki tej promocji grupa pięciu znajomych, chcących w weekend wybrać się z wyprawą w najgłębsze i najbardziej surowe rejony Kopalni Guido, może zaoszczędzić 49 zł. Podsumowując, na trasę Mroki Kopalni Poziom 355 jedna osoba wchodzi za darmo!


Akcja zniżkowa obejmuje najpopularniejsze wśród zwiedzających obiekty Szlaku Zabytków Techniki. Można w nich poznać, dotknąć, a nawet posmakować przemysłowej historii regionu. Te miejsca po prostu trzeba odwiedzić. Szczegóły akcji w Regulaminie programu rabatowego (do pobrania poniżej).

 

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Pliki do pobrania
Cennik programu rabatowego
Regulamin programu rabatowego